Eintracht Frankfurt vs FSV Mainz 05 – náhled zápasu, forma a vzájemné zápasy
Nedávná forma
Poslední zápasy
D
Eintracht Frankfurt
Freiburg
2–2
2
2
W
FSV Mainz
Eintracht Frankfurt
1–3
1
3
L
Eintracht Frankfurt
Augsburg
1–4
1
4
D
Union Berlin
Eintracht Frankfurt
3–3
3
3
Vstřelené góly
9
2.25 na zápas
Inkasované góly
10
2.5 na zápas
Čistá konta
0
zápasů bez inkasovaného gólu
Bez vstřeleného gólu
0
zápasů bez vstřeleného gólu
Žluté karty
9
2.25 na zápas
Rohy
19
4.75 na zápas
Oba týmy skórovaly
100%
z těchto zápasů
Přes 2,5 gólu
100%
zápasů se 3 a více góly
W
M'gladbach
FSV Mainz
3–4
3
4
L
FSV Mainz
Eintracht Frankfurt
1–3
1
3
W
Hamburger SV
FSV Mainz
0–5
0
5
D
FSV Mainz
Paderborn
0–0
0
0
Vstřelené góly
10
2.5 na zápas
Inkasované góly
6
1.5 na zápas
Čistá konta
2
zápasů bez inkasovaného gólu
Bez vstřeleného gólu
1
zápasů bez vstřeleného gólu
Žluté karty
9
2.25 na zápas
Rohy
24
6 na zápas
Oba týmy skórovaly
50%
z těchto zápasů
Přes 2,5 gólu
75%
zápasů se 3 a více góly
Vzájemné zápasy
Posledních 5 vzájemných zápasů
Výhry Eintracht Frankfurt
Remízy
Výhry FSV Mainz 05
2
1
2
40%
20%
40%
Celkem gólů
14
V 5 vzájemných zápasech
Průměr gólů
2.8
2.8 na zápas
Góly Eintracht Frankfurt
7
1.4 na zápas
Góly FSV Mainz 05
7
1.4 na zápas
Oba týmy skórovaly
80%
4/5 zápasů
Přes 2,5 gólu
60%
3/5 zápasů
Průměr rohů na zápas
10.4
V 5 vzájemných zápasech
Průměr karet na zápas
2.8
Žluté + červené karty
Poslední vzájemný zápas
1 - 3
FSV Mainz 05
1–3
1
3
Eintracht Frankfurt
FSV Mainz 05
2–1
2
1
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
1–0
1
0
FSV Mainz 05
FSV Mainz 05
1–1
1
1
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
1–3
1
3
FSV Mainz 05
Kompletní historie a statistiky Eintracht Frankfurt vs FSV Mainz 05
Pozice v tabulce
Bundesliga
| # | Tým | Z | V | R | P | VG | OG | +/− | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 |
FSV Mainz 05
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 6 | +4 | 7 |
| 10 |
Eintracht Frankfurt
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 10 | -1 | 5 |
| 16 |
FSV Mainz 05
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 |
| 17 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 1 |
| 1 |
FSV Mainz 05
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | +6 | 6 |
| 3 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | +2 | 4 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation Play Off
Relegation
Rozdíl mezi týmy: 2 bodů
Srovnání sezónních statistik
Bundesliga · 2026/2027
Eintracht Frankfurt
FSV Mainz 05
4
Odehrané zápasy
4
2.25
celkem 9
Vstřelené góly / zápas
2.5
celkem 10
2.5
celkem 10
Inkasované góly / zápas
1.5
celkem 6
49.5%
Průměrné držení míče / zápas
51%
100%
4 zápasů
Oba týmy skórovaly
50%
2 zápasů
100%
4 zápasů
Přes 2,5 gólu
75%
3 zápasů
4.75
Rohy / zápas
6
2.25
Žluté karty / zápas
2.25
0
Zápasy s čistým kontem
2
Souboj klíčových hráčů
Bundesliga · 2026/2027
Góly
4
Asistence
1
Minuty na gól
70'
Přesnost přihrávek
65.4%
Odehrané zápasy
4
Odehrané minuty
281
Góly
2
Asistence
3
Minuty na gól
143'
Přesnost přihrávek
76.2%
Odehrané zápasy
4
Odehrané minuty
286
O zápase
Eintracht Frankfurt se utká FSV Mainz 05 6 února 2027 v 00:00 UTC na Deutsche Bank Park, v rámci soutěže Bundesliga.
Před výkopem je Eintracht Frankfurt na 10. místě tabulky Bundesliga, FSV Mainz 05 na 6. místě.
Vzájemné zápasy
Eintracht Frankfurt a FSV Mainz 05 se v dostupných datech střetli 37×.
Eintracht Frankfurt vyhrál 12×, FSV Mainz 05 vyhrál 11×, s 14 remízami.