Nottingham Forest–Everton – Előzetes, forma és egymás elleni
Friss forma
Utolsó 5 mérkőzés
L
Nottingham Forest
Coventry City
0–1
0
1
W
Aston Villa
Nottingham Forest
1–2
1
2
D
Nottingham Forest
Tottenham
0–0
0
0
D
Liverpool
Nottingham Forest
2–2
2
2
L
Nottingham Forest
Leeds
0–1
0
1
Szerzett gólok
4
0.8 mérkőzésenként
Kapott gólok
5
1 mérkőzésenként
Kapott gól nélküli meccsek
1
kapott gól nélküli mérkőzések
Nem szerzett gólt
3
gól nélküli mérkőzések
Sárga lapok
13
2.6 mérkőzésenként
Szögletek
17
3.4 mérkőzésenként
Mindkét csapat gólt szerzett
40%
ezekből a mérkőzésekből
Több mint 2,5 gól
40%
3 vagy több gólos mérkőzések
W
Everton
Ipswich
1–0
1
0
D
Tottenham
Everton
0–0
0
0
D
Everton
Manchester United
2–2
2
2
D
Bournemouth
Everton
1–1
1
1
W
Everton
Crystal Palace
2–0
2
0
Szerzett gólok
6
1.2 mérkőzésenként
Kapott gólok
3
0.6 mérkőzésenként
Kapott gól nélküli meccsek
3
kapott gól nélküli mérkőzések
Nem szerzett gólt
1
gól nélküli mérkőzések
Sárga lapok
9
1.8 mérkőzésenként
Szögletek
25
5 mérkőzésenként
Mindkét csapat gólt szerzett
40%
ezekből a mérkőzésekből
Több mint 2,5 gól
20%
3 vagy több gólos mérkőzések
Egymás elleni
Utolsó 5 találkozó
Nottingham Forest győzelmei
Döntetlenek
Everton győzelmei
1
0
4
20%
0%
80%
Összes gól
10
Összesen 5 találkozón
Átl. gól
2
2 mérkőzésenként
Nottingham Forest góljai
2
0.4 mérkőzésenként
Everton góljai
8
1.6 mérkőzésenként
Mindkét csapat gólt szerzett
0%
0/5 mérkőzés
Több mint 2,5 gól
20%
1/5 mérkőzés
Átlagos szögletszám meccsenként
9.4
Összesen 5 találkozón
Átlagos lapszám meccsenként
4.4
Sárga + piros lapok
Legutóbbi találkozó
0 - 2
Nottingham Forest
0–2
0
2
Everton
Everton
3–0
3
0
Nottingham Forest
Nottingham Forest
0–1
0
1
Everton
Everton
0–2
0
2
Nottingham Forest
Everton
2–0
2
0
Nottingham Forest
Bajnoki helyezés
Premier League
| # | Csapat | LM | GY | D | V | LG | KG | GK | Pont |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 |
Everton
|
5 | 2 | 3 | 0 | 6 | 3 | +3 | 9 |
| 13 |
Nottingham Forest
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 5 |
| 4 |
Everton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 | 7 |
| 16 |
Nottingham Forest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 |
| 5 |
Nottingham Forest
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | +1 | 4 |
| 15 |
Everton
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Uefa Champions League
Uefa Europa League
Relegation
Különbség a csapatok között: 4 pont
Szezonstatisztikák összevetése
Premier League · 2026/2027
Nottingham Forest
Everton
5
Lejátszott mérkőzések
5
0.8
4 összesen
Szerzett gólok / mérkőzés
1.2
6 összesen
1
5 összesen
Kapott gólok / mérkőzés
0.6
3 összesen
47.2%
Átlagos labdabirtoklás / mérkőzés
43.6%
40%
2 mérkőzés
Mindkét csapat gólt szerez
40%
2 mérkőzés
40%
2 mérkőzés
Több mint 2,5 gól
20%
1 mérkőzés
3.4
Szögletek / mérkőzés
5
2.6
Sárga lapok / mérkőzés
1.8
1
Kapott gól nélküli mérkőzések
3
Kulcsfontosságú játékospárharc
Premier League · 2026/2027
Gólok
1
Gólpasszok
2
Percek gólonként
450'
Passzpontosság
85.1%
Lejátszott mérkőzések
5
Játékpercek
450
Gólok
2
Gólpasszok
0
Percek gólonként
210'
Passzpontosság
76.4%
Lejátszott mérkőzések
5
Játékpercek
419
A mérkőzésről
A Nottingham Forest és a Everton 19 december 2026-án 15:00 UTC-kor játszik a The City Ground stadionban, a Premier League keretében.
A kezdés előtt a Nottingham Forest a 13. helyen áll a Premier League tabellájában, a Everton pedig a 7. helyen.
Egymás elleni mérkőzések
Az elérhető adatok szerint a Nottingham Forest és a Everton 8 alkalommal találkozott.
A Nottingham Forest egyszer nyert, a Everton 5 alkalommal nyert, 2 döntetlennel.