Racing Santander tegen Málaga – Voorbeschouwing, vorm en onderling
Recente vorm
Laatste 5 wedstrijden
L
Celta Vigo
Racing Santander
5–0
5
0
L
Barcelona
Racing Santander
7–2
7
2
W
Racing Santander
Deportivo Alavés
2–1
2
1
L
Rayo Vallecano
Racing Santander
3–2
3
2
W
Racing Santander
Elche
3–2
3
2
Doelpunten gescoord
9
1.8 per wedstrijd
Doelpunten tegen
18
3.6 per wedstrijd
Wedstrijden zonder tegendoelpunt
0
wedstrijden zonder tegendoelpunt
Wedstrijden zonder doelpunt
1
wedstrijden zonder doelpunt
Gele kaarten
13
2.6 per wedstrijd
Corners
18
3.6 per wedstrijd
Beide teams scoorden
80%
uit deze wedstrijden
Meer dan 2,5 doelpunten
100%
wedstrijden met 3+ doelpunten
L
Getafe
Málaga
1–0
1
0
L
Málaga
Villarreal
1–3
1
3
D
Celta Vigo
Málaga
1–1
1
1
D
Málaga
Levante
0–0
0
0
L
Real Madrid
Málaga
4–0
4
0
Doelpunten gescoord
2
0.4 per wedstrijd
Doelpunten tegen
9
1.8 per wedstrijd
Wedstrijden zonder tegendoelpunt
1
wedstrijden zonder tegendoelpunt
Wedstrijden zonder doelpunt
3
wedstrijden zonder doelpunt
Gele kaarten
14
2.8 per wedstrijd
Corners
30
6 per wedstrijd
Beide teams scoorden
40%
uit deze wedstrijden
Meer dan 2,5 doelpunten
40%
wedstrijden met 3+ doelpunten
Onderling
Laatste 5 ontmoetingen
Racing Santander wint
Gelijke spelen
Málaga wint
0
0
5
0%
0%
100%
Totaal aantal doelpunten
18
Over 5 ontmoetingen
Gem. doelpunten
3.6
3.6 per wedstrijd
Doelpunten van Racing Santander
3
0.6 per wedstrijd
Doelpunten van Málaga
15
3 per wedstrijd
Beide teams scoorden
60%
3/5 wedstrijden
Meer dan 2,5 doelpunten
100%
5/5 wedstrijden
Gem. kaarten per wedstrijd
5.8
Gele + rode kaarten
Laatste ontmoeting
3 - 0
Málaga
3–0
3
0
Racing Santander
Racing Santander
1–3
1
3
Málaga
Racing Santander
1–2
1
2
Málaga
Málaga
4–1
4
1
Racing Santander
Racing Santander
0–3
0
3
Málaga
Bekijk volledige historie en statistieken van Racing Santander tegen Málaga
Competitiepositie
La Liga
| # | Team | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 |
Racing Santander
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 21 | -10 | 7 |
| 20 |
Málaga
|
7 | 0 | 3 | 4 | 3 | 12 | -9 | 3 |
| 7 |
Racing Santander
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 5 | +2 | 7 |
| 18 |
Málaga
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 |
| 17 |
Málaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | -7 | 1 |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 16 | -12 | 0 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation
Verschil tussen de teams: 4 punten
Vergelijking seizoensstatistieken
La Liga · 2026/2027
Racing Santander
Málaga
7
Gespeelde wedstrijden
7
1.57
11 totaal
Doelpunten gescoord / wedstrijd
0.43
3 totaal
3
21 totaal
Doelpunten tegen / wedstrijd
1.71
12 totaal
48%
Gemiddeld balbezit / wedstrijd
50.9%
71.4%
5 wedstrijden
Beide teams scoren (BTTS)
42.9%
3 wedstrijden
85.7%
6 wedstrijden
Meer dan 2,5 doelpunten
28.6%
2 wedstrijden
4.29
Corners / wedstrijd
5.43
2.43
Gele kaarten / wedstrijd
2.57
0
Wedstrijden zonder tegendoelpunt
1
Belangrijk spelerduel
La Liga · 2026/2027
Doelpunten
6
Assists
0
Minuten per doelpunt
64'
Passnauwkeurigheid
78.3%
Gespeelde wedstrijden
7
Gespeelde minuten
386
Doelpunten
1
Assists
0
Minuten per doelpunt
96'
Passnauwkeurigheid
83.3%
Gespeelde wedstrijden
3
Gespeelde minuten
96
Over de wedstrijd
Racing Santander speelt tegen Málaga op 21 april 2027 om 00:00 UTC in Campos de Sport de El Sardinero, in het kader van La Liga.
Voor de aftrap staat Racing Santander op plaats 16 in de La Liga, en Málaga op plaats 20.
Onderlinge duels
Racing Santander en Málaga troffen elkaar 10 keer in de beschikbare onderlinge gegevens.
Racing Santander won 2 keer, terwijl Málaga 6 keer won, met 2 gelijkspelen.