Real Madrid tegen Deportivo A Coruña – Voorbeschouwing, vorm en onderling
Recente vorm
Laatste 5 wedstrijden
L
Atlético Madrid
Real Madrid
2–1
2
1
W
Elche
Real Madrid
2–3
2
3
W
Real Madrid
Rayo Vallecano
4–1
4
1
L
Real Betis
Real Madrid
1–0
1
0
W
Real Madrid
Málaga
4–0
4
0
Doelpunten gescoord
12
2.4 per wedstrijd
Doelpunten tegen
6
1.2 per wedstrijd
Wedstrijden zonder tegendoelpunt
1
wedstrijden zonder tegendoelpunt
Wedstrijden zonder doelpunt
1
wedstrijden zonder doelpunt
Gele kaarten
8
1.6 per wedstrijd
Corners
36
7.2 per wedstrijd
Beide teams scoorden
60%
uit deze wedstrijden
Meer dan 2,5 doelpunten
80%
wedstrijden met 3+ doelpunten
D
Deportivo A Coruña
Real Betis
1–1
1
1
L
Deportivo A Coruña
Sevilla
0–1
0
1
D
Getafe
Deportivo A Coruña
1–1
1
1
W
Villarreal
Deportivo A Coruña
2–3
2
3
W
Deportivo A Coruña
Valencia
3–1
3
1
Doelpunten gescoord
8
1.6 per wedstrijd
Doelpunten tegen
6
1.2 per wedstrijd
Wedstrijden zonder tegendoelpunt
0
wedstrijden zonder tegendoelpunt
Wedstrijden zonder doelpunt
1
wedstrijden zonder doelpunt
Gele kaarten
7
1.4 per wedstrijd
Corners
28
5.6 per wedstrijd
Beide teams scoorden
80%
uit deze wedstrijden
Meer dan 2,5 doelpunten
40%
wedstrijden met 3+ doelpunten
Onderling
Laatste 5 ontmoetingen
Real Madrid wint
Gelijke spelen
Deportivo A Coruña wint
5
0
0
100%
0%
0%
Totaal aantal doelpunten
26
Over 5 ontmoetingen
Gem. doelpunten
5.2
5.2 per wedstrijd
Doelpunten van Real Madrid
21
4.2 per wedstrijd
Doelpunten van Deportivo A Coruña
5
1 per wedstrijd
Beide teams scoorden
60%
3/5 wedstrijden
Meer dan 2,5 doelpunten
80%
4/5 wedstrijden
Gem. corners per wedstrijd
9.8
Over 5 ontmoetingen
Gem. kaarten per wedstrijd
3.6
Gele + rode kaarten
Laatste ontmoeting
7 - 1
Real Madrid
7–1
7
1
Deportivo A Coruña
Deportivo A Coruña
0–3
0
3
Real Madrid
Deportivo A Coruña
2–6
2
6
Real Madrid
Real Madrid
3–2
3
2
Deportivo A Coruña
Deportivo A Coruña
0–2
0
2
Real Madrid
Bekijk volledige historie en statistieken van Real Madrid tegen Deportivo A Coruña
Competitiepositie
La Liga
| # | Team | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Pnt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 |
Real Madrid
|
7 | 5 | 0 | 2 | 18 | 8 | +10 | 15 |
| 7 |
Deportivo A Coruña
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 8 | +2 | 10 |
| 3 |
Real Madrid
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | +10 | 9 |
| 11 |
Deportivo A Coruña
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | +1 | 5 |
| 5 |
Real Madrid
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 7 |
Deportivo A Coruña
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | +1 | 5 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation
Verschil tussen de teams: 5 punten
Vergelijking seizoensstatistieken
La Liga · 2026/2027
Real Madrid
Deportivo A Coruña
7
Gespeelde wedstrijden
7
2.57
18 totaal
Doelpunten gescoord / wedstrijd
1.43
10 totaal
1.14
8 totaal
Doelpunten tegen / wedstrijd
1.14
8 totaal
52.4%
Gemiddeld balbezit / wedstrijd
46.6%
71.4%
5 wedstrijden
Beide teams scoren (BTTS)
85.7%
6 wedstrijden
85.7%
6 wedstrijden
Meer dan 2,5 doelpunten
28.6%
2 wedstrijden
6.86
Corners / wedstrijd
4.86
1.57
Gele kaarten / wedstrijd
1.86
1
Wedstrijden zonder tegendoelpunt
0
Belangrijk spelerduel
La Liga · 2026/2027
Doelpunten
7
Assists
2
Minuten per doelpunt
90'
Passnauwkeurigheid
87.1%
Gespeelde wedstrijden
7
Gespeelde minuten
630
Doelpunten
5
Assists
2
Minuten per doelpunt
112'
Passnauwkeurigheid
77.7%
Gespeelde wedstrijden
7
Gespeelde minuten
560
Over de wedstrijd
Real Madrid speelt tegen Deportivo A Coruña op 30 mei 2027 om 00:00 UTC in Estadio Santiago Bernabéu, in het kader van La Liga.
Voor de aftrap staat Real Madrid op plaats 4 in de La Liga, en Deportivo A Coruña op plaats 7.
Onderlinge duels
Real Madrid en Deportivo A Coruña troffen elkaar 22 keer in de beschikbare onderlinge gegevens.
Real Madrid won 17 keer, terwijl Deportivo A Coruña 4 keer won, met één gelijkspel.