Crystal Palace kontra Manchester United – Zapowiedź, forma i bezpośrednie mecze
Ostatnia forma
Ostatnie 5 meczów
D
Leeds
Crystal Palace
0–0
0
0
L
Crystal Palace
Ipswich
2–3
2
3
W
Fulham
Crystal Palace
2–3
2
3
L
Crystal Palace
Manchester City
1–4
1
4
L
Everton
Crystal Palace
2–0
2
0
Strzelone gole
6
1.2 na mecz
Stracone gole
11
2.2 na mecz
Czyste konta
1
mecze bez straty gola
Mecze bez gola
2
mecze bez gola
Żółte kartki
6
1.2 na mecz
Rzuty rożne
12
2.4 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
60%
z tych meczów
Powyżej 2,5 gola
60%
mecze z co najmniej 3 golami
D
Fulham
Manchester United
1–1
1
1
L
Manchester United
Manchester City
0–1
0
1
D
Everton
Manchester United
2–2
2
2
W
Manchester United
Ipswich
5–2
5
2
L
Hull City
Manchester United
2–0
2
0
Strzelone gole
8
1.6 na mecz
Stracone gole
8
1.6 na mecz
Czyste konta
0
mecze bez straty gola
Mecze bez gola
2
mecze bez gola
Żółte kartki
6
1.2 na mecz
Rzuty rożne
36
7.2 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
60%
z tych meczów
Powyżej 2,5 gola
40%
mecze z co najmniej 3 golami
Bezpośrednie mecze
Ostatnie 5 spotkań
Zwycięstwa Crystal Palace
Remisy
Zwycięstwa Manchester United
2
1
2
40%
20%
40%
Łączna liczba goli
12
W 5 spotkaniach
Śr. goli
2.4
2.4 na mecz
Gole Crystal Palace
8
1.6 na mecz
Gole Manchester United
4
0.8 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
40%
2/5 meczów
Powyżej 2,5 gola
60%
3/5 meczów
Śr. liczba rzutów rożnych na mecz
10
W 5 spotkaniach
Śr. liczba kartek na mecz
4.2
Żółte + czerwone kartki
Ostatnie spotkanie
2 - 1
Manchester United
2–1
2
1
Crystal Palace
Crystal Palace
1–2
1
2
Manchester United
Manchester United
0–2
0
2
Crystal Palace
Crystal Palace
0–0
0
0
Manchester United
Crystal Palace
4–0
4
0
Manchester United
Zobacz pełną historię i statystyki Crystal Palace kontra Manchester United
Pozycja w lidze
Premier League
| # | Drużyna | M | W | R | P | GF | GS | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 |
Manchester United
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 5 |
| 15 |
Crystal Palace
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4 |
| 10 |
Manchester United
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 | 3 |
| 19 |
Crystal Palace
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 0 |
| 7 |
Crystal Palace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 4 |
| 16 |
Manchester United
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 |
Uefa Champions League
Uefa Europa League
Relegation
Porównanie statystyk sezonu
Premier League · 2026/2027
Crystal Palace
Manchester United
5
Rozegrane mecze
5
1.2
6 łącznie
Strzelone gole / mecz
1.6
8 łącznie
2.2
11 łącznie
Stracone gole / mecz
1.6
8 łącznie
43.4%
Śr. posiadanie piłki / mecz
60%
60%
3 meczów
Obie drużyny strzelą gola (BTTS)
60%
3 meczów
60%
3 meczów
Powyżej 2,5 gola
40%
2 meczów
2.4
Rzuty rożne / mecz
7.2
1.2
Żółte kartki / mecz
1.2
1
Mecze bez straty gola
0
Kluczowy pojedynek zawodników
Premier League · 2026/2027
Gole
0
Asysty
3
Minuty na gola
—
Celność podań
86.9%
Rozegrane mecze
5
Rozegrane minuty
443
Gole
3
Asysty
1
Minuty na gola
150'
Celność podań
85%
Rozegrane mecze
5
Rozegrane minuty
450
O meczu
Crystal Palace zmierzy się z Manchester United 12 grudnia 2026 o 15:00 UTC na Selhurst Park, w ramach rozgrywek Premier League.
Przed rozpoczęciem meczu Crystal Palace zajmuje 15. miejsce w tabeli Premier League, a Manchester United 12.
Bezpośrednie spotkania
Crystal Palace i Manchester United spotkali się 28 razy w dostępnych danych bezpośrednich.
Crystal Palace wygrał 6 razy, a Manchester United wygrał 16 razy, z 6 remisami.