Eintracht Frankfurt kontra FSV Mainz 05 – Zapowiedź, forma i bezpośrednie mecze
Ostatnia forma
Ostatnie mecze
D
Eintracht Frankfurt
Freiburg
2–2
2
2
W
FSV Mainz
Eintracht Frankfurt
1–3
1
3
L
Eintracht Frankfurt
Augsburg
1–4
1
4
D
Union Berlin
Eintracht Frankfurt
3–3
3
3
Strzelone gole
9
2.25 na mecz
Stracone gole
10
2.5 na mecz
Czyste konta
0
mecze bez straty gola
Mecze bez gola
0
mecze bez gola
Żółte kartki
9
2.25 na mecz
Rzuty rożne
19
4.75 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
100%
z tych meczów
Powyżej 2,5 gola
100%
mecze z co najmniej 3 golami
W
M'gladbach
FSV Mainz
3–4
3
4
L
FSV Mainz
Eintracht Frankfurt
1–3
1
3
W
Hamburger SV
FSV Mainz
0–5
0
5
D
FSV Mainz
Paderborn
0–0
0
0
Strzelone gole
10
2.5 na mecz
Stracone gole
6
1.5 na mecz
Czyste konta
2
mecze bez straty gola
Mecze bez gola
1
mecze bez gola
Żółte kartki
9
2.25 na mecz
Rzuty rożne
24
6 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
50%
z tych meczów
Powyżej 2,5 gola
75%
mecze z co najmniej 3 golami
Bezpośrednie mecze
Ostatnie 5 spotkań
Zwycięstwa Eintracht Frankfurt
Remisy
Zwycięstwa FSV Mainz 05
2
1
2
40%
20%
40%
Łączna liczba goli
14
W 5 spotkaniach
Śr. goli
2.8
2.8 na mecz
Gole Eintracht Frankfurt
7
1.4 na mecz
Gole FSV Mainz 05
7
1.4 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
80%
4/5 meczów
Powyżej 2,5 gola
60%
3/5 meczów
Śr. liczba rzutów rożnych na mecz
10.4
W 5 spotkaniach
Śr. liczba kartek na mecz
2.8
Żółte + czerwone kartki
Ostatnie spotkanie
1 - 3
FSV Mainz 05
1–3
1
3
Eintracht Frankfurt
FSV Mainz 05
2–1
2
1
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
1–0
1
0
FSV Mainz 05
FSV Mainz 05
1–1
1
1
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
1–3
1
3
FSV Mainz 05
Zobacz pełną historię i statystyki Eintracht Frankfurt kontra FSV Mainz 05
Pozycja w lidze
Bundesliga
| # | Drużyna | M | W | R | P | GF | GS | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 |
FSV Mainz 05
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 6 | +4 | 7 |
| 10 |
Eintracht Frankfurt
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 10 | -1 | 5 |
| 16 |
FSV Mainz 05
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 |
| 17 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 1 |
| 1 |
FSV Mainz 05
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | +6 | 6 |
| 3 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | +2 | 4 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation Play Off
Relegation
Różnica między drużynami: 2 punkty
Porównanie statystyk sezonu
Bundesliga · 2026/2027
Eintracht Frankfurt
FSV Mainz 05
4
Rozegrane mecze
4
2.25
9 łącznie
Strzelone gole / mecz
2.5
10 łącznie
2.5
10 łącznie
Stracone gole / mecz
1.5
6 łącznie
49.5%
Śr. posiadanie piłki / mecz
51%
100%
4 meczów
Obie drużyny strzelą gola (BTTS)
50%
2 meczów
100%
4 meczów
Powyżej 2,5 gola
75%
3 meczów
4.75
Rzuty rożne / mecz
6
2.25
Żółte kartki / mecz
2.25
0
Mecze bez straty gola
2
Kluczowy pojedynek zawodników
Bundesliga · 2026/2027
Gole
4
Asysty
1
Minuty na gola
70'
Celność podań
65.4%
Rozegrane mecze
4
Rozegrane minuty
281
Gole
2
Asysty
3
Minuty na gola
143'
Celność podań
76.2%
Rozegrane mecze
4
Rozegrane minuty
286
O meczu
Eintracht Frankfurt zmierzy się z FSV Mainz 05 6 lutego 2027 o 00:00 UTC na Deutsche Bank Park, w ramach rozgrywek Bundesliga.
Przed rozpoczęciem meczu Eintracht Frankfurt zajmuje 10. miejsce w tabeli Bundesliga, a FSV Mainz 05 6.
Bezpośrednie spotkania
Eintracht Frankfurt i FSV Mainz 05 spotkali się 37 razy w dostępnych danych bezpośrednich.
Eintracht Frankfurt wygrał 12 razy, a FSV Mainz 05 wygrał 11 razy, z 14 remisami.