Rayo Vallecano kontra Sevilla – Zapowiedź, forma i bezpośrednie mecze
Ostatnia forma
Ostatnie 5 meczów
D
Osasuna
Rayo Vallecano
1–1
1
1
W
Rayo Vallecano
Espanyol
2–1
2
1
L
Real Madrid
Rayo Vallecano
4–1
4
1
W
Rayo Vallecano
Racing Santander
3–2
3
2
L
Barcelona
Rayo Vallecano
5–2
5
2
Strzelone gole
9
1.8 na mecz
Stracone gole
13
2.6 na mecz
Czyste konta
0
mecze bez straty gola
Mecze bez gola
0
mecze bez gola
Żółte kartki
12
2.4 na mecz
Rzuty rożne
26
5.2 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
100%
z tych meczów
Powyżej 2,5 gola
80%
mecze z co najmniej 3 golami
L
Sevilla
Barcelona
1–3
1
3
W
Deportivo A Coruña
Sevilla
0–1
0
1
W
Sevilla
Valencia
1–0
1
0
D
Espanyol
Sevilla
1–1
1
1
L
Sevilla
Atlético Madrid
1–3
1
3
Strzelone gole
5
1 na mecz
Stracone gole
7
1.4 na mecz
Czyste konta
2
mecze bez straty gola
Mecze bez gola
0
mecze bez gola
Żółte kartki
11
2.2 na mecz
Rzuty rożne
19
3.8 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
60%
z tych meczów
Powyżej 2,5 gola
40%
mecze z co najmniej 3 golami
Bezpośrednie mecze
Ostatnie 5 spotkań
Zwycięstwa Rayo Vallecano
Remisy
Zwycięstwa Sevilla
0
2
3
0%
40%
60%
Łączna liczba goli
9
W 5 spotkaniach
Śr. goli
1.8
1.8 na mecz
Gole Rayo Vallecano
3
0.6 na mecz
Gole Sevilla
6
1.2 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
60%
3/5 meczów
Powyżej 2,5 gola
20%
1/5 meczów
Śr. liczba rzutów rożnych na mecz
10
W 5 spotkaniach
Śr. liczba kartek na mecz
5.6
Żółte + czerwone kartki
Ostatnie spotkanie
2 - 1
Sevilla
2–1
2
1
Rayo Vallecano
Sevilla
1–1
1
1
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
0–1
0
1
Sevilla
Rayo Vallecano
1–1
1
1
Sevilla
Sevilla
1–0
1
0
Rayo Vallecano
Zobacz pełną historię i statystyki Rayo Vallecano kontra Sevilla
Pozycja w lidze
La Liga
| # | Drużyna | M | W | R | P | GF | GS | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 |
Sevilla
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 9 | +1 | 13 |
| 12 |
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 8 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | +2 | 7 |
| 9 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 6 |
| 2 |
Sevilla
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 | 7 |
| 18 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 1 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation
Różnica między drużynami: 5 punkty
Porównanie statystyk sezonu
La Liga · 2026/2027
Rayo Vallecano
Sevilla
7
Rozegrane mecze
7
1.57
11 łącznie
Strzelone gole / mecz
1.43
10 łącznie
2.29
16 łącznie
Stracone gole / mecz
1.29
9 łącznie
48.7%
Śr. posiadanie piłki / mecz
42%
100%
7 meczów
Obie drużyny strzelą gola (BTTS)
71.4%
5 meczów
71.4%
5 meczów
Powyżej 2,5 gola
57.1%
4 meczów
5.29
Rzuty rożne / mecz
3.29
2.43
Żółte kartki / mecz
2.57
0
Mecze bez straty gola
2
Kluczowy pojedynek zawodników
La Liga · 2026/2027
Gole
7
Asysty
1
Minuty na gola
67'
Celność podań
76.9%
Rozegrane mecze
7
Rozegrane minuty
470
Gole
2
Asysty
0
Minuty na gola
250'
Celność podań
76%
Rozegrane mecze
7
Rozegrane minuty
499
O meczu
Rayo Vallecano zmierzy się z Sevilla 17 stycznia 2027 o 00:00 UTC na Estadio de Vallecas, w ramach rozgrywek La Liga.
Przed rozpoczęciem meczu Rayo Vallecano zajmuje 12. miejsce w tabeli La Liga, a Sevilla 5.
Bezpośrednie spotkania
Rayo Vallecano i Sevilla spotkali się 23 razy w dostępnych danych bezpośrednich.
Rayo Vallecano wygrał 2 razy, a Sevilla wygrał 14 razy, z 7 remisami.