Werder Bremen kontra FC Köln – Zapowiedź, forma i bezpośrednie mecze
Ostatnia forma
Ostatnie mecze
W
Werder Bremen
Augsburg
3–2
3
2
D
FC Köln
Werder Bremen
1–1
1
1
W
Werder Bremen
RB Leipzig
3–1
3
1
L
Freiburg
Werder Bremen
4–1
4
1
Strzelone gole
8
2 na mecz
Stracone gole
8
2 na mecz
Czyste konta
0
mecze bez straty gola
Mecze bez gola
0
mecze bez gola
Żółte kartki
5
1.25 na mecz
Rzuty rożne
14
3.5 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
100%
z tych meczów
Powyżej 2,5 gola
75%
mecze z co najmniej 3 golami
L
Hamburger SV
FC Köln
2–1
2
1
D
FC Köln
Werder Bremen
1–1
1
1
L
VfB Stuttgart
FC Köln
4–1
4
1
W
FC Köln
Hoffenheim
3–2
3
2
Strzelone gole
6
1.5 na mecz
Stracone gole
9
2.25 na mecz
Czyste konta
0
mecze bez straty gola
Mecze bez gola
0
mecze bez gola
Żółte kartki
8
2 na mecz
Rzuty rożne
27
6.75 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
100%
z tych meczów
Powyżej 2,5 gola
75%
mecze z co najmniej 3 golami
Bezpośrednie mecze
Ostatnie 5 spotkań
Zwycięstwa Werder Bremen
Remisy
Zwycięstwa FC Köln
2
2
1
40%
40%
20%
Łączna liczba goli
12
W 5 spotkaniach
Śr. goli
2.4
2.4 na mecz
Gole Werder Bremen
6
1.2 na mecz
Gole FC Köln
6
1.2 na mecz
Obie drużyny strzeliły gola
80%
4/5 meczów
Powyżej 2,5 gola
40%
2/5 meczów
Śr. liczba rzutów rożnych na mecz
11
W 5 spotkaniach
Śr. liczba kartek na mecz
5.2
Żółte + czerwone kartki
Ostatnie spotkanie
1 - 1
FC Köln
1–1
1
1
Werder Bremen
FC Köln
3–1
3
1
Werder Bremen
Werder Bremen
1–1
1
1
FC Köln
FC Köln
0–1
0
1
Werder Bremen
Werder Bremen
2–1
2
1
FC Köln
Zobacz pełną historię i statystyki Werder Bremen kontra FC Köln
Pozycja w lidze
Bundesliga
| # | Drużyna | M | W | R | P | GF | GS | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 |
Werder Bremen
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 8 | 0 | 7 |
| 13 |
FC Köln
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 4 |
| 6 |
Werder Bremen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | +3 | 6 |
| 8 |
FC Köln
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | +1 | 4 |
| 11 |
Werder Bremen
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
| 13 |
FC Köln
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 0 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation Play Off
Relegation
Różnica między drużynami: 3 punkty
Porównanie statystyk sezonu
Bundesliga · 2026/2027
Werder Bremen
FC Köln
4
Rozegrane mecze
4
2
8 łącznie
Strzelone gole / mecz
1.5
6 łącznie
2
8 łącznie
Stracone gole / mecz
2.25
9 łącznie
48.8%
Śr. posiadanie piłki / mecz
49.5%
100%
4 meczów
Obie drużyny strzelą gola (BTTS)
100%
4 meczów
75%
3 meczów
Powyżej 2,5 gola
75%
3 meczów
3.5
Rzuty rożne / mecz
6.75
1.25
Żółte kartki / mecz
2
0
Mecze bez straty gola
0
Kluczowy pojedynek zawodników
Bundesliga · 2026/2027
Gole
2
Asysty
4
Minuty na gola
178'
Celność podań
76.9%
Rozegrane mecze
4
Rozegrane minuty
355
Gole
2
Asysty
0
Minuty na gola
77'
Celność podań
75%
Rozegrane mecze
3
Rozegrane minuty
153
O meczu
Werder Bremen zmierzy się z FC Köln 6 lutego 2027 o 00:00 UTC na Wohninvest Weserstadion, w ramach rozgrywek Bundesliga.
Przed rozpoczęciem meczu Werder Bremen zajmuje 8. miejsce w tabeli Bundesliga, a FC Köln 13.
Bezpośrednie spotkania
Werder Bremen i FC Köln spotkali się 29 razy w dostępnych danych bezpośrednich.
Werder Bremen wygrał 10 razy, a FC Köln wygrał 7 razy, z 12 remisami.