AC Milan - Como – Maç öncesi, form ve ikili rekabet

Başlamadı
Stadio Giuseppe Meazza

Takvime ekle

AC Milan vs Como maçını tercih ettiğiniz takvim uygulamasıyla senkronize edin.

Son form Son 5 maç
AC Milan
Atılan goller 10 2 maç başına
Yenilen goller 4 0.8 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar 2 gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar 0 gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar 8 1.6 maç başına
Kornerler 14 2.8 maç başına
Her iki takım gol attı 60% bu maçlardan
2,5 gol üstü 60% 3+ gollü maçlar
Como
Atılan goller 9 1.8 maç başına
Yenilen goller 6 1.2 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar 0 gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar 1 gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar 4 0.8 maç başına
Kornerler 40 8 maç başına
Her iki takım gol attı 80% bu maçlardan
2,5 gol üstü 60% 3+ gollü maçlar
İkili rekabet Son karşılaşmalar
AC Milan 1–1 1 1 Como
Como 1–3 1 3 AC Milan
AC Milan 2–1 2 1 Como
Como 1–2 1 2 AC Milan

AC Milan - Como tam geçmiş ve istatistikleri

Lig sıralaması Serie A
# Takım O G B M AG YG AV P
5 AC Milan 5 3 2 0 10 4 +6 11
8 Como 5 3 1 1 9 6 +3 10
UEFA Champions League UEFA Europa League UEFA Conference League Qualifiers Relegation

Serie A tam puan durumu

Sezon istatistikleri karşılaştırması Serie A · 2026/2027
AC Milan Como
5 Oynanan maçlar 5
2 10 toplam Atılan gol / maç 1.8 9 toplam
0.8 4 toplam Yenilen gol / maç 1.2 6 toplam
60.6% Ort. topa sahip olma / maç 61.6%
60% 3 maç Her iki takım gol atar (KG Var) 80% 4 maç
60% 3 maç 2,5 gol üstü 60% 3 maç
2.8 Korner / maç 8
1.6 Sarı kart / maç 0.8
2 Gol yemeden tamamlanan maçlar 0
Önemli oyuncu eşleşmesi Serie A · 2026/2027
Goller 2
Asistler 2
Gol başına dakika 153'
Pas isabeti 88%
Oynanan maçlar 5
Oynanan dakikalar 306
Goller 2
Asistler 1
Gol başına dakika 136'
Pas isabeti 89.4%
Oynanan maçlar 5
Oynanan dakikalar 271

Maç hakkında

AC Milan ile Como 20 Aralık 2026 saat 00:00 UTC'de karşı karşıya gelecek, Stadio Giuseppe Meazza'de. Maç Serie A kapsamında oynanacak.

Maç öncesinde AC Milan, Serie A puan durumunda 5. sırada, Como ise 8. sırada.

Aralarındaki maçlar

Mevcut verilere göre AC Milan ile Como 4 kez karşılaştı.

AC Milan 3 kez kazandı, Como galibiyet alamadı, bir maç berabere bitti.