Crystal Palace - Fulham – Maç öncesi, form ve ikili rekabet

Başlamadı
Selhurst Park

Takvime ekle

Crystal Palace vs Fulham maçını tercih ettiğiniz takvim uygulamasıyla senkronize edin.

Son form Son 5 maç
Crystal Palace
Atılan goller 6 1.2 maç başına
Yenilen goller 11 2.2 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar 1 gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar 2 gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar 6 1.2 maç başına
Kornerler 12 2.4 maç başına
Her iki takım gol attı 60% bu maçlardan
2,5 gol üstü 60% 3+ gollü maçlar
Fulham
Atılan goller 5 1 maç başına
Yenilen goller 8 1.6 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar 1 gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar 2 gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar 8 1.6 maç başına
Kornerler 28 5.6 maç başına
Her iki takım gol attı 60% bu maçlardan
2,5 gol üstü 40% 3+ gollü maçlar
İkili rekabet Son 5 karşılaşma
Crystal Palace galibiyetleri
Beraberlikler
Fulham galibiyetleri
3
1
1
60%
20%
20%
Toplam gol 14 Toplam 5 karşılaşmada
Ort. gol 2.8 2.8 maç başına
Crystal Palace golleri 8 1.6 maç başına
Fulham golleri 6 1.2 maç başına
Her iki takım gol attı 60% 3/5 maç
2,5 gol üstü 40% 2/5 maç
Maç başına ort. korner 10 Toplam 5 karşılaşmada
Maç başına ort. kart 2.4 Sarı + kırmızı kartlar
Son karşılaşma 2 - 3
Fulham 2–3 2 3 Crystal Palace
Crystal Palace 1–1 1 1 Fulham
Fulham 1–2 1 2 Crystal Palace
Fulham 0–2 0 2 Crystal Palace
Crystal Palace 0–2 0 2 Fulham

Crystal Palace - Fulham tam geçmiş ve istatistikleri

Lig sıralaması Premier League
# Takım O G B M AG YG AV P
15 Crystal Palace 5 1 1 3 6 11 -5 4
19 Fulham 5 0 2 3 5 8 -3 2
Uefa Champions League Uefa Europa League Relegation

Takımlar arasındaki fark: 2 puan

Premier League tam puan durumu

Sezon istatistikleri karşılaştırması Premier League · 2026/2027
Crystal Palace Fulham
5 Oynanan maçlar 5
1.2 6 toplam Atılan gol / maç 1 5 toplam
2.2 11 toplam Yenilen gol / maç 1.6 8 toplam
43.4% Ort. topa sahip olma / maç 54.2%
60% 3 maç Her iki takım gol atar (KG Var) 60% 3 maç
60% 3 maç 2,5 gol üstü 40% 2 maç
2.4 Korner / maç 5.6
1.2 Sarı kart / maç 1.6
1 Gol yemeden tamamlanan maçlar 1
Önemli oyuncu eşleşmesi Premier League · 2026/2027
Goller 0
Asistler 3
Gol başına dakika
Pas isabeti 86.9%
Oynanan maçlar 5
Oynanan dakikalar 443
Goller 2
Asistler 0
Gol başına dakika 214'
Pas isabeti 84.6%
Oynanan maçlar 5
Oynanan dakikalar 427

Maç hakkında

Crystal Palace ile Fulham 13 Mart 2027 saat 15:00 UTC'de karşı karşıya gelecek, Selhurst Park'de. Maç Premier League kapsamında oynanacak.

Maç öncesinde Crystal Palace, Premier League puan durumunda 15. sırada, Fulham ise 19. sırada.

Aralarındaki maçlar

Mevcut verilere göre Crystal Palace ile Fulham 17 kez karşılaştı.

Crystal Palace 7 kez kazandı, Fulham 4 kez kazandı, 6 maç berabere bitti.