Hull City - Chelsea – Maç öncesi, form ve ikili rekabet
Son form
Son 5 maç
L
Newcastle
Hull City
2–1
2
1
D
Chelsea
Hull City
2–2
2
2
D
Hull City
Aston Villa
0–0
0
0
W
Coventry City
Hull City
0–1
0
1
W
Hull City
Manchester United
2–0
2
0
Atılan goller
6
1.2 maç başına
Yenilen goller
4
0.8 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar
3
gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar
1
gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar
18
3.6 maç başına
Kornerler
17
3.4 maç başına
Her iki takım gol attı
40%
bu maçlardan
2,5 gol üstü
40%
3+ gollü maçlar
L
Brentford
Chelsea
3–0
3
0
D
Chelsea
Hull City
2–2
2
2
L
Arsenal
Chelsea
2–1
2
1
W
Chelsea
Brighton
4–3
4
3
W
Fulham
Chelsea
2–3
2
3
Atılan goller
10
2 maç başına
Yenilen goller
12
2.4 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar
0
gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar
1
gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar
9
1.8 maç başına
Kornerler
33
6.6 maç başına
Her iki takım gol attı
80%
bu maçlardan
2,5 gol üstü
100%
3+ gollü maçlar
İkili rekabet
Son 5 karşılaşma
Hull City galibiyetleri
Beraberlikler
Chelsea galibiyetleri
0
1
4
0%
20%
80%
Toplam gol
15
Toplam 5 karşılaşmada
Ort. gol
3
3 maç başına
Hull City golleri
4
0.8 maç başına
Chelsea golleri
11
2.2 maç başına
Her iki takım gol attı
40%
2/5 maç
2,5 gol üstü
40%
2/5 maç
Maç başına ort. korner
12.6
Toplam 5 karşılaşmada
Maç başına ort. kart
5
Sarı + kırmızı kartlar
Son karşılaşma
2 - 2
Chelsea
2–2
2
2
Hull City
Chelsea
2–0
2
0
Hull City
Hull City
0–2
0
2
Chelsea
Hull City
2–3
2
3
Chelsea
Chelsea
2–0
2
0
Hull City
Lig sıralaması
Premier League
Uefa Champions League
Uefa Europa League
Relegation
Sezon istatistikleri karşılaştırması
Premier League · 2026/2027
Hull City
Chelsea
5
Oynanan maçlar
5
1.2
6 toplam
Atılan gol / maç
2
10 toplam
0.8
4 toplam
Yenilen gol / maç
2.4
12 toplam
32.2%
Ort. topa sahip olma / maç
47.4%
40%
2 maç
Her iki takım gol atar (KG Var)
80%
4 maç
40%
2 maç
2,5 gol üstü
100%
5 maç
3.4
Korner / maç
6.6
3.6
Sarı kart / maç
1.8
3
Gol yemeden tamamlanan maçlar
0
Önemli oyuncu eşleşmesi
Premier League · 2026/2027
Goller
2
Asistler
2
Gol başına dakika
199'
Pas isabeti
71.8%
Oynanan maçlar
5
Oynanan dakikalar
398
Goller
3
Asistler
3
Gol başına dakika
120'
Pas isabeti
66.7%
Oynanan maçlar
4
Oynanan dakikalar
360
Maç hakkında
Hull City ile Chelsea 20 Mart 2027 saat 15:00 UTC'de karşı karşıya gelecek, MKM Stadium'de. Maç Premier League kapsamında oynanacak.
Maç öncesinde Hull City, Premier League puan durumunda 8. sırada, Chelsea ise 10. sırada.
Aralarındaki maçlar
Mevcut verilere göre Hull City ile Chelsea 11 kez karşılaştı.
Hull City galibiyet alamadı, Chelsea 8 kez kazandı, 3 maç berabere bitti.