Real Sociedad - Athletic Club – Maç öncesi, form ve ikili rekabet
Son form
Son 5 maç
W
Valencia
Real Sociedad
2–3
2
3
L
Real Sociedad
Atlético Madrid
0–3
0
3
W
Elche
Real Sociedad
2–3
2
3
D
Real Sociedad
Celta Vigo
0–0
0
0
W
Real Sociedad
Espanyol
2–1
2
1
Atılan goller
8
1.6 maç başına
Yenilen goller
8
1.6 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar
1
gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar
2
gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar
10
2 maç başına
Kornerler
39
7.8 maç başına
Her iki takım gol attı
60%
bu maçlardan
2,5 gol üstü
80%
3+ gollü maçlar
D
Athletic Club
Deportivo Alavés
0–0
0
0
D
Athletic Club
Elche
1–1
1
1
W
Athletic Club
Atlético Madrid
3–0
3
0
W
Celta Vigo
Athletic Club
0–2
0
2
L
Barcelona
Athletic Club
2–0
2
0
Atılan goller
6
1.2 maç başına
Yenilen goller
3
0.6 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar
3
gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar
2
gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar
10
2 maç başına
Kornerler
27
5.4 maç başına
Her iki takım gol attı
20%
bu maçlardan
2,5 gol üstü
20%
3+ gollü maçlar
İkili rekabet
Son 5 karşılaşma
Real Sociedad galibiyetleri
Beraberlikler
Athletic Club galibiyetleri
1
2
2
20%
40%
40%
Toplam gol
11
Toplam 5 karşılaşmada
Ort. gol
2.2
2.2 maç başına
Real Sociedad golleri
5
1 maç başına
Athletic Club golleri
6
1.2 maç başına
Her iki takım gol attı
60%
3/5 maç
2,5 gol üstü
40%
2/5 maç
Maç başına ort. korner
9
Toplam 5 karşılaşmada
Maç başına ort. kart
5.6
Sarı + kırmızı kartlar
Son karşılaşma
1 - 1
Athletic Club
1–1
1
1
Real Sociedad
Real Sociedad
3–2
3
2
Athletic Club
Real Sociedad
0–0
0
0
Athletic Club
Athletic Club
1–0
1
0
Real Sociedad
Athletic Club
2–1
2
1
Real Sociedad
Lig sıralaması
La Liga
| # | Takım | O | G | B | M | AG | YG | AV | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 |
Real Sociedad
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 10 |
| 10 |
Athletic Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | +1 | 8 |
| 10 |
Athletic Club
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | +1 | 5 |
| 15 |
Real Sociedad
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 4 |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 6 |
| 10 |
Athletic Club
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation
Takımlar arasındaki fark: 2 puan
Sezon istatistikleri karşılaştırması
La Liga · 2026/2027
Real Sociedad
Athletic Club
7
Oynanan maçlar
6
1.29
9 toplam
Atılan gol / maç
1.17
7 toplam
1.86
13 toplam
Yenilen gol / maç
1
6 toplam
49.1%
Ort. topa sahip olma / maç
52.5%
57.1%
4 maç
Her iki takım gol atar (KG Var)
33.3%
2 maç
71.4%
5 maç
2,5 gol üstü
33.3%
2 maç
7.29
Korner / maç
6.17
2.14
Sarı kart / maç
2
1
Gol yemeden tamamlanan maçlar
3
Önemli oyuncu eşleşmesi
La Liga · 2026/2027
Goller
1
Asistler
3
Gol başına dakika
259'
Pas isabeti
63.5%
Oynanan maçlar
4
Oynanan dakikalar
259
Goller
1
Asistler
2
Gol başına dakika
392'
Pas isabeti
58.5%
Oynanan maçlar
6
Oynanan dakikalar
392
Maç hakkında
Real Sociedad ile Athletic Club 2 Mayıs 2027 saat 00:00 UTC'de karşı karşıya gelecek, Anoeta Stadium'de. Maç La Liga kapsamında oynanacak.
Maç öncesinde Real Sociedad, La Liga puan durumunda 8. sırada, Athletic Club ise 10. sırada.
Aralarındaki maçlar
Mevcut verilere göre Real Sociedad ile Athletic Club 36 kez karşılaştı.
Real Sociedad 13 kez kazandı, Athletic Club 12 kez kazandı, 11 maç berabere bitti.