Sassuolo - AC Milan – Maç öncesi, form ve ikili rekabet

Başlamadı
MAPEI Stadium - Città del Tricolore

Takvime ekle

Sassuolo vs AC Milan maçını tercih ettiğiniz takvim uygulamasıyla senkronize edin.

Son form Son 5 maç
Sassuolo
Atılan goller 9 1.8 maç başına
Yenilen goller 9 1.8 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar 0 gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar 0 gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar 7 1.4 maç başına
Kornerler 23 4.6 maç başına
Her iki takım gol attı 100% bu maçlardan
2,5 gol üstü 100% 3+ gollü maçlar
AC Milan
Atılan goller 10 2 maç başına
Yenilen goller 4 0.8 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar 2 gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar 0 gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar 8 1.6 maç başına
Kornerler 14 2.8 maç başına
Her iki takım gol attı 60% bu maçlardan
2,5 gol üstü 60% 3+ gollü maçlar
İkili rekabet Son 5 karşılaşma
Sassuolo galibiyetleri
Beraberlikler
AC Milan galibiyetleri
2
2
1
40%
40%
20%
Toplam gol 20 Toplam 5 karşılaşmada
Ort. gol 4 4 maç başına
Sassuolo golleri 12 2.4 maç başına
AC Milan golleri 8 1.6 maç başına
Her iki takım gol attı 60% 3/5 maç
2,5 gol üstü 60% 3/5 maç
Maç başına ort. korner 7.8 Toplam 5 karşılaşmada
Maç başına ort. kart 5.6 Sarı + kırmızı kartlar
Son karşılaşma 2 - 0
Sassuolo 2–0 2 0 AC Milan
AC Milan 2–2 2 2 Sassuolo
Sassuolo 3–3 3 3 AC Milan
AC Milan 1–0 1 0 Sassuolo
AC Milan 2–5 2 5 Sassuolo

Sassuolo - AC Milan tam geçmiş ve istatistikleri

Lig sıralaması Serie A
# Takım O G B M AG YG AV P
5 AC Milan 5 3 2 0 10 4 +6 11
10 Sassuolo 5 2 1 2 9 9 0 7
UEFA Champions League UEFA Europa League UEFA Conference League Qualifiers Relegation

Takımlar arasındaki fark: 4 puan

Serie A tam puan durumu

Sezon istatistikleri karşılaştırması Serie A · 2026/2027
Sassuolo AC Milan
5 Oynanan maçlar 5
1.8 9 toplam Atılan gol / maç 2 10 toplam
1.8 9 toplam Yenilen gol / maç 0.8 4 toplam
47% Ort. topa sahip olma / maç 60.6%
100% 5 maç Her iki takım gol atar (KG Var) 60% 3 maç
100% 5 maç 2,5 gol üstü 60% 3 maç
4.6 Korner / maç 2.8
1.4 Sarı kart / maç 1.6
0 Gol yemeden tamamlanan maçlar 2
Önemli oyuncu eşleşmesi Serie A · 2026/2027
Goller 3
Asistler 1
Gol başına dakika 74'
Pas isabeti 86.5%
Oynanan maçlar 5
Oynanan dakikalar 222
Goller 2
Asistler 2
Gol başına dakika 153'
Pas isabeti 88%
Oynanan maçlar 5
Oynanan dakikalar 306

Maç hakkında

Sassuolo ile AC Milan 11 Ekim 2026 saat 16:00 UTC'de karşı karşıya gelecek, MAPEI Stadium - Città del Tricolore'de. Maç Serie A kapsamında oynanacak.

Maç öncesinde Sassuolo, Serie A puan durumunda 10. sırada, AC Milan ise 5. sırada.

Aralarındaki maçlar

Mevcut verilere göre Sassuolo ile AC Milan 24 kez karşılaştı.

Sassuolo 8 kez kazandı, AC Milan 11 kez kazandı, 5 maç berabere bitti.