Valencia - Atlético Madrid – Maç öncesi, form ve ikili rekabet
Son form
Son 5 maç
L
Valencia
Real Sociedad
2–3
2
3
W
Deportivo Alavés
Valencia
0–1
0
1
L
Sevilla
Valencia
1–0
1
0
L
Valencia
Barcelona
0–5
0
5
L
Deportivo A Coruña
Valencia
3–1
3
1
Atılan goller
4
0.8 maç başına
Yenilen goller
12
2.4 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar
1
gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar
2
gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar
10
2 maç başına
Kornerler
22
4.4 maç başına
Her iki takım gol attı
40%
bu maçlardan
2,5 gol üstü
60%
3+ gollü maçlar
W
Atlético Madrid
Real Madrid
2–1
2
1
W
Atlético Madrid
Osasuna
4–0
4
0
W
Real Sociedad
Atlético Madrid
0–3
0
3
L
Athletic Club
Atlético Madrid
3–0
3
0
W
Sevilla
Atlético Madrid
1–3
1
3
Atılan goller
12
2.4 maç başına
Yenilen goller
5
1 maç başına
Gol yemeden tamamlanan maçlar
2
gol yemeden tamamlanan maçlar
Gol atılamayan maçlar
1
gol atılamayan maçlar
Sarı kartlar
7
1.4 maç başına
Kornerler
24
4.8 maç başına
Her iki takım gol attı
40%
bu maçlardan
2,5 gol üstü
100%
3+ gollü maçlar
İkili rekabet
Son 5 karşılaşma
Valencia galibiyetleri
Beraberlikler
Atlético Madrid galibiyetleri
0
0
5
0%
0%
100%
Toplam gol
13
Toplam 5 karşılaşmada
Ort. gol
2.6
2.6 maç başına
Valencia golleri
1
0.2 maç başına
Atlético Madrid golleri
12
2.4 maç başına
Her iki takım gol attı
20%
1/5 maç
2,5 gol üstü
60%
3/5 maç
Maç başına ort. korner
9.2
Toplam 5 karşılaşmada
Maç başına ort. kart
3.8
Sarı + kırmızı kartlar
Son karşılaşma
0 - 2
Valencia
0–2
0
2
Atlético Madrid
Atlético Madrid
2–1
2
1
Valencia
Valencia
0–3
0
3
Atlético Madrid
Atlético Madrid
3–0
3
0
Valencia
Atlético Madrid
2–0
2
0
Valencia
Lig sıralaması
La Liga
| # | Takım | O | G | B | M | AG | YG | AV | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 |
Atlético Madrid
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 7 | +9 | 16 |
| 19 |
Valencia
|
7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 13 | -9 | 4 |
| 1 |
Atlético Madrid
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | +7 | 10 |
| 19 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 1 |
| 4 |
Atlético Madrid
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 | 6 |
| 13 |
Valencia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation
Takımlar arasındaki fark: 12 puan
Sezon istatistikleri karşılaştırması
La Liga · 2026/2027
Valencia
Atlético Madrid
7
Oynanan maçlar
7
0.57
4 toplam
Atılan gol / maç
2.29
16 toplam
1.86
13 toplam
Yenilen gol / maç
1
7 toplam
47.7%
Ort. topa sahip olma / maç
57.1%
28.6%
2 maç
Her iki takım gol atar (KG Var)
42.9%
3 maç
42.9%
3 maç
2,5 gol üstü
85.7%
6 maç
4.43
Korner / maç
5
2
Sarı kart / maç
1.43
2
Gol yemeden tamamlanan maçlar
3
Önemli oyuncu eşleşmesi
La Liga · 2026/2027
Goller
1
Asistler
0
Gol başına dakika
158'
Pas isabeti
76.9%
Oynanan maçlar
3
Oynanan dakikalar
158
Goller
4
Asistler
1
Gol başına dakika
114'
Pas isabeti
83.2%
Oynanan maçlar
7
Oynanan dakikalar
454
Maç hakkında
Valencia ile Atlético Madrid 9 Mayıs 2027 saat 00:00 UTC'de karşı karşıya gelecek, Estadio de Mestalla'de. Maç La Liga kapsamında oynanacak.
Maç öncesinde Valencia, La Liga puan durumunda 19. sırada, Atlético Madrid ise 2. sırada.
Aralarındaki maçlar
Mevcut verilere göre Valencia ile Atlético Madrid 42 kez karşılaştı.
Valencia 9 kez kazandı, Atlético Madrid 21 kez kazandı, 12 maç berabere bitti.