Athletic Club εναντίον Deportivo A Coruña – προεπισκόπηση, φόρμα και μεταξύ τους
Πρόσφατη φόρμα
Οι τελευταίοι 5 αγώνες
D
Athletic Club
Deportivo Alavés
0–0
0
0
D
Athletic Club
Elche
1–1
1
1
W
Athletic Club
Atlético Madrid
3–0
3
0
W
Celta Vigo
Athletic Club
0–2
0
2
L
Barcelona
Athletic Club
2–0
2
0
Γκολ που πέτυχε
6
1.2 ανά αγώνα
Γκολ που δέχτηκε
3
0.6 ανά αγώνα
Καθαρά δίχτυα
3
αγώνες χωρίς γκολ που δέχτηκε
Χωρίς γκολ
2
αγώνες χωρίς γκολ
Κίτρινες κάρτες
10
2 ανά αγώνα
Κόρνερ
27
5.4 ανά αγώνα
Γκολ και οι δύο ομάδες
20%
από αυτούς τους αγώνες
Πάνω από 2,5 γκολ
20%
αγώνες με 3+ γκολ
D
Deportivo A Coruña
Real Betis
1–1
1
1
L
Deportivo A Coruña
Sevilla
0–1
0
1
D
Getafe
Deportivo A Coruña
1–1
1
1
W
Villarreal
Deportivo A Coruña
2–3
2
3
W
Deportivo A Coruña
Valencia
3–1
3
1
Γκολ που πέτυχε
8
1.6 ανά αγώνα
Γκολ που δέχτηκε
6
1.2 ανά αγώνα
Καθαρά δίχτυα
0
αγώνες χωρίς γκολ που δέχτηκε
Χωρίς γκολ
1
αγώνες χωρίς γκολ
Κίτρινες κάρτες
7
1.4 ανά αγώνα
Κόρνερ
28
5.6 ανά αγώνα
Γκολ και οι δύο ομάδες
80%
από αυτούς τους αγώνες
Πάνω από 2,5 γκολ
40%
αγώνες με 3+ γκολ
Μεταξύ τους
Οι τελευταίες 5 αναμετρήσεις
Νίκες Athletic Club
Ισοπαλίες
Νίκες Deportivo A Coruña
3
1
1
60%
20%
20%
Σύνολο γκολ
18
Σε 5 αναμετρήσεις
Μ.Ο. γκολ
3.6
3.6 ανά αγώνα
Γκολ Athletic Club
11
2.2 ανά αγώνα
Γκολ Deportivo A Coruña
7
1.4 ανά αγώνα
Γκολ και οι δύο ομάδες
80%
4/5 αγώνες
Πάνω από 2,5 γκολ
80%
4/5 αγώνες
Μ.Ο. κόρνερ ανά αγώνα
9
Σε 5 αναμετρήσεις
Μ.Ο. κάρτες ανά αγώνα
2.4
Κίτρινες + κόκκινες κάρτες
Τελευταία αναμέτρηση
2 - 3
Athletic Club
2–3
2
3
Deportivo A Coruña
Deportivo A Coruña
2–2
2
2
Athletic Club
Athletic Club
2–1
2
1
Deportivo A Coruña
Deportivo A Coruña
0–1
0
1
Athletic Club
Athletic Club
4–1
4
1
Deportivo A Coruña
Πλήρες ιστορικό και στατιστικά Athletic Club εναντίον Deportivo A Coruña
Θέση στη βαθμολογία
La Liga
| # | Ομάδα | Αγ. | Ν | Ι | Η | Υπέρ | Κατά | ΔΤ | Βαθ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 |
Deportivo A Coruña
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 8 | +2 | 10 |
| 10 |
Athletic Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | +1 | 8 |
| 10 |
Athletic Club
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | +1 | 5 |
| 11 |
Deportivo A Coruña
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | +1 | 5 |
| 7 |
Deportivo A Coruña
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | +1 | 5 |
| 10 |
Athletic Club
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League Qualifiers
Relegation
Διαφορά μεταξύ των ομάδων: 2 βαθμοί
Σύγκριση στατιστικών σεζόν
La Liga · 2026/2027
Athletic Club
Deportivo A Coruña
6
Αγώνες που έγιναν
7
1.17
σύνολο 7
Γκολ που πέτυχε / αγώνα
1.43
σύνολο 10
1
σύνολο 6
Γκολ που δέχτηκε / αγώνα
1.14
σύνολο 8
52.5%
Μέση κατοχή / αγώνα
46.6%
33.3%
2 αγώνες
Γκολ και οι δύο ομάδες
85.7%
6 αγώνες
33.3%
2 αγώνες
Πάνω από 2,5 γκολ
28.6%
2 αγώνες
6.17
Κόρνερ / αγώνα
4.86
2
Κίτρινες κάρτες / αγώνα
1.86
3
Αγώνες με καθαρά δίχτυα
0
Μονομαχία πρωταγωνιστών
La Liga · 2026/2027
Γκολ
1
Ασίστ
2
Λεπτά ανά γκολ
392'
Ακρίβεια πασών
58.5%
Αγώνες που έγιναν
6
Λεπτά συμμετοχής
392
Γκολ
5
Ασίστ
2
Λεπτά ανά γκολ
112'
Ακρίβεια πασών
77.7%
Αγώνες που έγιναν
7
Λεπτά συμμετοχής
560
Για τον αγώνα
Η Athletic Club αντιμετωπίζει την Deportivo A Coruña στις 21 Απριλίου 2027 ώρα 00:00 UTC στο San Mamés Barria, στο πλαίσιο του La Liga.
Πριν από την έναρξη, η Athletic Club βρίσκεται στην 10η θέση της La Liga, ενώ η Deportivo A Coruña στην 7η.
Ιστορικό αναμετρήσεων
Η Athletic Club και η Deportivo A Coruña έχουν αναμετρηθεί 22 φορές στα διαθέσιμα δεδομένα.
Η Athletic Club κέρδισε 6 φορές, ενώ η Deportivo A Coruña κέρδισε 9 φορές, με 7 ισόπαλα αποτελέσματα.